Morowe Swawole to wypadkowa wielu różnych czynników, firma powstała z miłości do ludzi, piękna oraz szerokopojętej sztuki.

@moroweswawole

Wedding Details

Organizacja oraz Dekoracja Uroczystości
e-mail: kontakt@moroweswawole.pl
+48 602 387 777
nip: 726 241 29 54
regon: 382 796 773

Facebook
Pinterest
Instagram
d

Strefa Kids

Strefa Kids

W każdym z nas drzemie odrobina dziecka...

W każdym z nas drzemie odrobina dziecka… kto by nie chciał wrócić do tych beztroskich lat, choć na chwilę…nagle znaleźć się w bajkowym ogrodzie Alicji z Krainy Czarów czy hasać między domkami smerfów? Ja z pewnością bym chciała…mam to szczęście, że mogę tak właśnie się poczuć przygotowując przyjęcia dla Państwa dzieci…co prawda częściej są to jednorożce, mroźne przyjęcia z Elzą w roli głównej lub zawsze czuwający Strażak Sam…nie przeszkadza mi to jednak w oddaniu całej siebie podczas realizacji. Uwielbiam moment kiedy zaczynam opracowywać scenariusz oraz plan uroczystości…wówczas przepadam z kretesem. Dokładam wszelkich starań by był to najpiękniejszy dzień w życiu dziecka.

Kompleksowo organizowane przez nas urodziny są alternatywą dla mam, które niespecjalnie przepadają za tzw. Figlorajami a konkretnie kulkami „niezgody”. U nas nie znajdziecie Państwo takich atrakcji, jest natomiast szereg zabawek sensorycznych, edukacyjnych czy rozwojowych. Współpracujemy z wieloma podwykonawcami, którzy w zależności od Państwa oczekiwań, zagoszczą na przyjęciu.

Wiemy jak trudna bywa organizacja nietuzinkowego przyjęcia urodzinowego, dlatego z chęcią wyręczymy Państwa i sprawimy, że poczują się Państwo spokojnie, komfortowo i bezpiecznie. Zajmiemy się kompleksowo organizacją oraz koordynacją uroczystości. Mamo, czy nie chciałabyś poczuć się gościem na urodzinach własnego dziecka? Pewnie, że tak, która mama by nie chciała spokojnie cieszyć się radością swojej pociechy i przy tym popijając w spokoju kawę…gorącą kawę .

Uroczystość Państwa dziecka możemy zorganizować w naszym lokalu, bądź w każdym wyznaczonym przez Państwa miejscu. W swojej ofercie mamy również możliwość wypożyczenia stroju dla małej księżniczki lub przystojniaka.

Poznaj mnie

Katarzyna Sitek. Założycielka, stylistka przyjęć i konsultantka ślubna.

Jeśli zadano by mi pytanie Kim jestem? Bez zastanowienia odpowiedziałabym mamą…spełnioną i świadomą mamą – to nią jestem przede wszystkim ale zaraz po tym powiedziałabym, że niepoprawną marzycielką wciąż wierzącą w dobro ludzi – to ich uwielbiam ponad wszystko i to oni dostarczają mi emocji oraz inspiracji do działania.

Każdy dzień zaczynam od kawy… głównie z uwagi na jej aromat… Uwielbiam wiosenne powietrze i śmiech dzieci. Do granic rozczulają mnie starsi ludzie. Zawodowo staram się być perfekcjonistką w każdym calu.

katarzyna-sitek-podpis
a
a