Morowe Swawole to wypadkowa wielu różnych czynników, firma powstała z miłości do ludzi, piękna oraz szerokopojętej sztuki.

@moroweswawole

Wedding Details

Organizacja oraz Dekoracja Uroczystości
e-mail: kontakt@moroweswawole.pl
+48 602 387 777
nip: 726 241 29 54
regon: 382 796 773

Facebook
Pinterest
Instagram
d

Ślub i Przyjęcia Weselne

Ślub i Przyjęcia Weselne

W każdym z nas drzemie odrobina dziecka...

Ślub to jeden z najważniejszych i zarazem najprzyjemniejszych dni w życiu, choć
zazwyczaj przysparza nam wielu różnych emocji. Między innymi towarzyszy nam wówczas poczucie ogromnego stresu i presji, gdyż chcemy aby wszystko się udało a ceremonia wraz z przyjęciem weselnym były wyjątkowe i piękne.

Tym Parom Młodym, które chciałby zaoszczędzić czas i zostać odciążone od
stresogennych sytuacji proponuję swoją pomoc. Mogę dla Państwa kompleksowo
zorganizować ślub oraz przyjęcie weselne, możemy również naszą współpracę ograniczyć do indywidualnego doradztwa w ważnych dla Państwa kwestiach. Wszystko zależy od Państwa oczekiwań i potrzeb.

Kompleksowo

Kompleksowa organizacja ślubu i przyjęcia weselnego

Naszą współpracę bardzo chętnie rozpocznę od spotkania się z Państwem na kawie
w wybranym przez Państwa miejscu i dogodnym dla obu stron terminie, wówczas będziemy mogli poznać się i omówić Państwa preferencje oraz oczekiwania. Jeśli takie spotkanie jest z różnych względów niemożliwe to postaramy się wspominanych ustaleń dokonać za pomocą wszelkich narzędzi internetowych. Wykorzystując swe doświadczenie zaproponuję Państwu sprawdzonych usługodawców, miejsca godne polecenia oraz podzielę się innowacyjnymi pomysłami. Przygotuję dla Państwa budżet ślubny, harmonogram przygotowań oraz scenariusz dnia ślubu. Możecie liczyć Państwo na opiekę wedding plannera na każdym etapie przygotowań. W dniu ślubu wraz z moimi współpracownikami będziemy czuwać by wszystko przebiegło zgodnie z planem a goście byli szczęśliwi, że mogli z Państwem uczestniczyć w tak ważnym dniu. Na zakończenie dopełnimy formalności, tj. rozliczymy się z podwykonawcami.

Częściowo

Częściowa organizacja ślubu i przyjęcia weselnego

Jeśli rozpoczęliście już Państwo przygotowania do przyjęcia weselnego lecz
okazało się, że jednak potrzebujecie wsparcia w poszczególnych etapach z przyjemnością dołączę w danym momencie. Pomogę w działaniach które Państwo wskażecie a w dniu ślubu będę czuwać nad prawidłowym przebiegiem uroczystości.

Koordynacja

Koordynacja dnia ślubu i przyjęcia weselnego

Istnieje możliwość samej koordynacji ceremonii oraz przyjęcia, dla niektórych Par
Młodych to ważne by osobiście zająć się przygotowaniami do ślubu, to zrozumiałe. W takich sytuacjach zajmujemy się koordynacją przebiegu przygotowań ceremonii oraz przyjęcia weselnego. Działamy na podstawie scenariusza dnia pilnując by wszystko przebiegło płynnie

Pomoc

Indywidualne doradztwo/konsultacje

Dzień ślubu jest dla Państwa tak ważny, że chcielibyście zająć się wszystkim osobiście
ale potrzebujecie podpowiedzi i rozwiązań konkretnych sytuacji, lub polecenia
usługodawcy? Chętnie spotkam się z Państwem i podzielę wiedzą popartą doświadczeniem, polecę sprawdzone rozwiązania czy też pomogę stworzyć plan ślubu.

Poznaj mnie

Katarzyna Sitek. Założycielka, stylistka przyjęć i konsultantka ślubna.

Jeśli zadano by mi pytanie Kim jestem? Bez zastanowienia odpowiedziałabym mamą…spełnioną i świadomą mamą – to nią jestem przede wszystkim ale zaraz po tym powiedziałabym, że niepoprawną marzycielką wciąż wierzącą w dobro ludzi – to ich uwielbiam ponad wszystko i to oni dostarczają mi emocji oraz inspiracji do działania.

Każdy dzień zaczynam od kawy… głównie z uwagi na jej aromat… Uwielbiam wiosenne powietrze i śmiech dzieci. Do granic rozczulają mnie starsi ludzie. Zawodowo staram się być perfekcjonistką w każdym calu.

katarzyna-sitek-podpis
a
a