Morowe Swawole to wypadkowa wielu różnych czynników, firma powstała z miłości do ludzi, piękna oraz szerokopojętej sztuki.

@moroweswawole

Wedding Details

Organizacja oraz Dekoracja Uroczystości
e-mail: kontakt@moroweswawole.pl
+48 602 387 777
nip: 726 241 29 54
regon: 382 796 773

Facebook
Pinterest
Instagram
d

O nas

Morowe Swawole

Morowe Swawole to wypadkowa wielu różnych czynników, firma powstała z miłości do ludzi, piękna oraz szerokopojętej sztuki.

Zajmujemy się organizacją oraz projektowaniem mniejszych i większych uroczystości. Pomożemy stworzyć przyjęcie szyte na miarę, mając na uwadze wszelkie Państwa preferencje. Każdą realizację traktujemy indywidualnie, spełniając tym samym, nawet najbardziej wymyślne pomysły swoich Klientów .Polecimy sprawdzonych profesjonalistów z różnych branży oraz pomożemy dokonać właściwego wyboru.

Na szczególną uwagę zasługują u nas dzieci dlatego mają swój oddzielny panel (zakładka strefa KIDS). Wyznajemy zasadę, że niemożliwe nie istnieje a ograniczenia pojawiają się jedynie w naszych głowach. Każdą przygotowywaną uroczystość organizujemy jakbyśmy robili ją dla siebie lub swoich dzieci. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą zachęcamy do kontaktu.

Poznaj mnie

Katarzyna Sitek. Założycielka, stylistka przyjęć i konsultantka ślubna.

Jeśli zadano by mi pytanie Kim jestem? Bez zastanowienia odpowiedziałabym mamą…spełnioną i świadomą mamą – to nią jestem przede wszystkim ale zaraz po tym powiedziałabym, że niepoprawną marzycielką wciąż wierzącą w dobro ludzi – to ich uwielbiam ponad wszystko i to oni dostarczają mi emocji oraz inspiracji do działania.

Każdy dzień zaczynam od kawy… głównie z uwagi na jej aromat… Uwielbiam wiosenne powietrze i śmiech dzieci. Do granic rozczulają mnie starsi ludzie. Zawodowo staram się być perfekcjonistką w każdym calu.

katarzyna-sitek-podpis
a
a