Morowe Swawole to wypadkowa wielu różnych czynników, firma powstała z miłości do ludzi, piękna oraz szerokopojętej sztuki.

@moroweswawole

Wedding Details

Organizacja oraz Dekoracja Uroczystości
e-mail: kontakt@moroweswawole.pl
+48 602 387 777
nip: 726 241 29 54
regon: 382 796 773

Facebook
Pinterest
Instagram
  •  Morowe Swawole   •  O mnie
i

O mnie

Cześć, bardzo mi miło, że tu zaglądasz i mam nadzieję, że zostaniesz tu chwilę a może dłuższą chwilę ;).
Mam na imię Kaśka i jestem mamą po trzydziestce do granic zakochaną w swojej 4,5letniej córce. Na co dzień brak mi czasu na wszystko , ale, że lubię utrudniać sobie życie postanowiłam dołożyć obowiązków i założyć bloga…żeby było śmieszniej miesiąc temu zrezygnowałam z pracy która od zawsze odbywała się w tych samych ramach czasowych i każdy weekend był wolny…na rzecz prowadzenia własnej działalności, która absorbuje mnóstwo czasu…także ten po co upraszczać sobie życie jak można je komplikować …

.

Kryje się za tym głębsza teoria, uważam, że kobiety są wielozadaniowe i im mają więcej na głowie tym lepiej funkcjonują – ale o tym będzie osobny post. Jeśli myślisz, że będzie to typowo tematyczny blog skupiający się na jednej dziedzinie to muszę Cię rozczarować…nie będzie tu treści typowo parentingowych, edukacyjnych czy innych dzieciowych.

…odnajdziesz tu natomiast totalny misz masz – moje życie też tak wygląda. Jedyna strefa mojego życia która jest usystematyzowana i poukładana niemalże pod linijkę to moja nowa praca. Zamierzam opisywać historie, anegdotki lub sytuacje które spotkały mnie bądź kogoś z otoczenia…sytuacje powodujące pewnego rodzaju przemyślenia, którymi bym chciała się z Wami podzielić i poznać Wasze zdanie na ten temat. Będę tu również dzielić się z Wami nowinkami z branży ślubnej oraz eventowej. Opowiem Wam o przeróżnych sytuacjach z dnia codziennego związanych z moją N. – zapewniam, że jest co opisywać 😛 Zapraszam.